• شرکت مانا آردین هنر آپادانا

  • به سایت رسمی شرکت ماها خوش آمدید

  • افتتاح سایت رسمی شرکت ماها

درباره ی ما

درباره ی ما

پیشنهاد های ما

ماها


 

شرکت “مانا آردین هنر آپادانا” در زمینه تولید محصولات نمدی (از جنس پشم طبیعی گوسفند) فعالیت می کند. این شرکت با ماموریت حفظ و ارتقاء دستاوردهای صنایع دستی از جنس نمد طبیعی تاسیس شده است. بخش تحقیق و توسعه این شرکت دائما در حال ارائه ارایه محصولات جدید از نمد به بازار می باشد و محصولاتی همچون “محافظ کمر ماها” و “تشک طبی ماها” را در تیراژ بالا به بازار عرضه کرده است.

موجب کمال خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی امکان تعامل با هم میهنان عزیز و مخاطبان ارجمندی که سایت ما را شایسته خدمت به خود دانسته‌اند، فراهم آورده است. شرکت مانا آردین هنر آپادانا به پشتوانه بررسی آگاهانه و کارشناسانه و با خدمات جدید و به روز؛ زمینه ساز خدمت دهی مناسب و درخور در حوزه صنایع سبز و تجدیدپذیر است. اعلام این مطلب موجب خرسندی است که کلیه محصولات ما با برند ماها بتواند مورد اعتماد و حسن تعامل شما هم‌میهنان گرانقدر باشد. با اتکا به یاری خداوند سبحان برای جلب رضایت شما هم میهنان گرامی با ارائه فعالیت‌های تخصصی و به روز برای ارتقای رضایتمندی شما با همت و تلاش مستمر فعالیت‌های خود را ادامه خواهیم داد. ما فعالیت‌های حرفه‌ای خود را بر اساس نیازهای هم میهنان تهیه و با نظرات آنها ارتقاء می‌بخشیم. ما به تولید محصولات سازگار با محیط زیست اعتقاد داریم و خود را متعهد به داشتن بهترین عملکرد در ارائه فعالیت های خود به هم میهنان می‌دانیم. ما به کارگروهی اعتقاد داشته و آن را دلیل موفقیت خود می دانیم. تمام تلاش ما، جلب رضایت شما هم میهنان عزیز است.

ماموریت

ایفای نقش محوری در حفظ و ارتقاء محصولات صنایع دستی از جنس نمد طبیعی و ارتقاء کیفیت و افزایش تنوع این محصولات
چشم‌انداز

پیشتاز در تولید محصولات نمدی در کشور با سرآمدی در تولید محصولات کیفی
ارزشهای سازمان

  • مشتری مداری و احترام به همه ی ذی نفعان
  • تولید محصولات تجزیه پذیر و سازگار با محیط ریست
  • بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت از طریق مشارکت سازمانی و کار گروهی
  • محیط کار ایمن

کارکنان

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

دفاتر شرکت

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

ویژگی

کیفیت

بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت از طریق مشارکت سازمانی و کار گروهی

هدف

تولید محصولات تجزیه پذیر و سازگار با محیط ریست

چشم‌انداز

پیشتاز در تولید محصولات نمدی در کشور با سرآمدی در تولید محصولات کیفی

ماموریت

ایفای نقش محوری در حفظ و ارتقاء محصولات صنایع دستی از جنس نمد طبیعی و ارتقاء کیفیت و افزایش تنوع این محصولات

درباره نمد

نمدمالی از ابتدایی‌ترین شیوه‌های نساجی است ونَمَد ساده‌ترین بافته سنتی است که با پشم تولید می‌شود. نمد‌مالی در واقع نتیجه در هم پیچیدن الیاف پشم بر اثر رطوبت و فشار است. احتمال دارد که اولین بار بافندگانی که الیاف پشمی خود را شسته و برای گرفتن رطوبت آن با چوبدستی ضربه‌هایی به پشم می‌زده‌اند، موفق به کشف این خصوصیت پشم و در نتیجه موفق به بوجود آوردن صنعت نمدمالی شده باشند. پشمی که برای تولید نمد به کار می‌رود پشم بهاره گوسفند با الیاف بلند است.

مشتری های ما

Adrenalin Logo
آدرس : چهار محال و بختیاری - شهرک صنعتی
شهرکرد-سروستان 1 فرعی اول - شرکت
"مانا آردین هنر آپادانا"

همراه : 09134825180
همراه : 09134825181
تلفن: 32278948-038
فکس: 32278948-038

درباره ما :

شرکت "مانا آردین هنر آپادانا" در زمینه تولید محصولات نمدی (از جنس پشم طبیعی گوسفند) فعالیت می کند. این شرکت با ماموریت حفظ و ارتقاء دستاوردهای صنایع دستی از جنس نمد طبیعی تاسیس شده است. بخش تحقیق و توسعه این شرکت دائما در حال ارائه ارایه محصولات جدید از نمد به بازار می باشد و محصولاتی همچون "محافظ کمر ماها" و "تشک طبی ماها" را در تیراژ بالا به بازار عرضه کرده است.

Top